Slaboproudé elektroinstalace

V oblasti slaboproudých elektroinstalací Vám můžeme nabídnout tyto služby:

  • systémy příjmu TV včetně SATelitních a kabelových
  • instalace kamerových systémů IP i analog
  • instalace LAN kabeláží
  • montáž systémů domácích telefonů a videotelefonů
  • instalace vstupních systémů do školských i bytových objektů s identifikací pomocí čipů RFID, DALLAS případně pomocí biometrických údajů

Pro příjem televizního vysílání pro Vás připravíme rozvody po celém objektu ať již pro potřeby příjmu pomocí antén DVB-T, tak i rozvody pro kabelovou televizi.

Instalaci kamerových systémů provádíme, jak ve vnitřních, tak i ve venkovních prostorách a používáme dle přání zákazníka jak kamery digitální, tak i analogové, které jsou vhodné zejména do stávajících systémů, kde není třeba měnit kabeláž, což může být velice nákladné a v některých případech i obtížně realizovatelné. Moderní analogové kamery jsou co do kvality srovnatelné s digitálními kamerami IP.

Systémy domácích telefonů a videotelefonů provádíme jak ve stávajících objektech formou kompletní i částečné rekonstrukce, tak i v novostavbách rodinných i bytových domů. Používáme jak analogové, tak i digitální systémy předních evropských výrobců.

Pro zvýšení bezpečnosti zejména školských objetů realizujeme vstupní systémy, kde k autentifikaci vstupu mohou sloužit buď bezdotykové RFID čipy ve formě přívěsků, ISO karty, případně nálepky, nebo kontaktní čipy DALLAS. V případě požadavku vyššího zabezpečení je možno identifikaci provést také pomocí biometrických údajů, např. scanu otisků prstů nebo oční duhovky.

 

 

 

Comments are closed.